Zelená smoothies

    Fenomén, který si podmanil celý svět, dorazil i k nám

Zdají se být všude. Připravují se v televizních pořadech o vaření, mluví se o nich v rádiích, píše se o nich v novinách. A o čem to vlastně mluvím? O ZELENÝCH SMOOTHIES.

Tyto nápoje jsou lahodné, zelené a jedním slovem ÚŽASNÉ.

Pomohou vám zhubnout, navrátí mladistvý vzhled, upraví trávení, dodají až neuvěřitelné množství energie, zrychlí metabolismus a pomohou zlepšit Vaše sportovní výkony.

Zní to až moc dobře, než aby to byla pravda? Je možné, aby byl jeden zelený nápoj schopný takových zázraků?

Já Vás na těchto stránkách přesvědčím, že to pravda je. Jedná se o čistě přírodní nápoje, a kdo jiný, než příroda ví, co je pro nás nejlepší?

Už není nutné držet fádní diety, které tělo akorát vysilují a výsledek je téměř nulový. Zelená smoothies jsou chuťově výtečná, nutričně dokonale vyvážená, dodají energii na dlouhou dobu, vyživují organismu a přispívají k RYCHLÉMU ÚBYTKU VÁHY. A teď pozor!!! Téměř BEZ NÁMAHY.

 

Věděli jste, že při hubnutí tvoří správná strava 70% úspěchu a pohyb 30%? Všechno máme tedy ve svých rukou, a pokud tam odteď budete držet sklenici naplněnou zeleným smoothie, dosáhnete ohromujících výsledků.

Zelená smoothies však nejsou jenom o hubnutí. Dokáží mnohé jiné věci, které se často mohou jevit jako zázraky.  Pomohou Vám získat zářící pleť, urychlí růst zdravých a pevných vlasů. Podpoří regeneraci po sportovních výkonech a zlepší kvalitu spánku.

Seznam pozitivních účinků by mohl být nekonečný, ale bude lepší, když se rovnou vrhneme do akce.

Proto hurá do kuchyně, připravit mixér a zelená jízda může začít.