Smoothies a hubnutí

Zelené smoothie obsahuje průměrně 300 kalorií/1200Kj

Jsou vynikající, jednoduchá na přípravu a přímo nabitá nutrienty. A pokud se potřebujete rychle zbavit nadbytečných kilogramů, nenajdete lepšího pomocníka, než právě zelená smoothies,

Zlepšené trávení, alkalizace těla, urychlená funkce metabolismu. To vše můžete najít ve skleničce lahodného zeleného smoothie.

Tyto nápoje Vás zasytí a zároveň dodají tolik potřebnou energii. Získáte velké množství vitamínů, minerálů a esenciálních aminokyselin, které tělo potřebuje ke své správné funkci.

 Pokud budete tělu pravidelně dodávat všechny potřebné látky a to bez nadbytečných kalorií, začne přirozeně samo hubnout. Na světě existují tisíce lidí, kteří již úspěšně dosáhli své vysněné váhy pomocí zelených smoothie. Připojte se k nim i Vy a získejte své vlastní štíhlejší já.
 

Hubnutí za pomoci zelených smoothies je extrémně zdravá forma hubnutí. Tělo dostává vše, co potřebuje, nedochází k hladovění, výkyvům energie a změnám nálad, které klasické hubnutí velmi často doprovázejí. Je to forma hubnutí, z které se velmi rychle stane životní styl, který Vás bude doprovázet po celý život.