Můj příběh

 

Přeji krásný den Vám všem. Jmenuji se Šárka a jsem zakladatelkou stránek zelenásmoothies.cz. Jsem bývalá profesionání volejbalistka a nyní jsem majitelkou fresh baru a zdravé výživy.

O zdravou stravu a životní styl se zajímám již více než deset let a snažím se neustále získávat nové informace z celého světa. Je to moje velká vášeň a radost. Jsem svým vlastním pokusným králíkem a vždy na sobě nejdříve všechno vyzkouším, než se odvážím doporučit to či ono někomu dalšímu. Mám za sebou několik kurzů, díky kterým jsem získala certifikáty v oblasti zdravého stravování, syrové stravy, sportovní výživy a raw kulinářského umění.

 

Byly doby, kdy jsem na sobě zkoušela opravdu zvláštní věci. Například, jestli zoranžovým při konzumaci velkého množství mrkvové šťávy, nebo jestli zčervenám z červené řepy. Naštěstí jsem nezčervenala, ale po měsíci mrkvových šťáv jsem vypadala jako obrovská mrkev. Teď už je však naštěstí všechno v pořádku a já mám opět normální, lidskou barvu. Ale mohu potvrdit, ano, konzumací velkého množství mrkve opravdu zoranžovíte. Po několika letech průzkumů a doslova stovkách přečtených knih, článků a studií, jsem dospěla k názoru, že nejzdravějšími potravinami pro člověka jsou ovoce, zelenina, ořechy a semínka. Také bylinky a v poslední době velice populární superpotraviny.

Jak můžeme všichni vidět, lidé po celém světě jsou stále nemocnější a i přes vynikající zdravotní péči, zažíváme naprostou epidemii civilizačních chorob.

Pravděpodobnost, že i my budeme obětí některé z těchto nemocí, roste s každou novou generací o desítky procent. To nám naznačuje, že děláme něco špatně, velice špatně. Nejnovější vědecké studie však ukazují, že nejenže můžeme těmto nemocem předcházet, ale v některých případech je můžeme dokonce zvrátit. A jaká je ta tajná zbraň, která nám zaručí zdraví a dlouhověkost? Správná výživa.

Pokud tělu každý den dodáme vše, co potřebuje, nemoci se nám budou vyhýbat obloukem.

Tento pohled na celou problematiku nemocí mě fascinuje už několik let, a proto jsem se snažila najít způsob, jak účinně vyživit svoje tělo a to přinejlepším bez velké námahy. A jednoho dne jsem našla odpověď na všechny mé otázky. Konečně jsem měla tu čest být s nimi seznámena a okamžitě jsem se zamilovala. Byla to láska na první pohled, nebo spíše láska v první sklenici. A o čem to vlastně mluvím? O zelených smoothies. O těch nejlahodnějších nápojích, které změnily můj pohled na zdravé stravování.

Zelená smoothies jsou tou nejjednodušší cestou, jak být zdraví, krásní a plní energie. A to nejlepší? Je to skoro bez námahy. Říkáte si bez námahy? To není možné. Já Vás na těchto stránkách přesvědčím, že tomu tak opravdu je a pokud budete ochotni obětovat pět až deset minut denně, získáte zdraví, po kterém jste vždy toužili.

Já jsem se do zelených smoothies zamilovala okamžitě a nedokážu si již představit jeden jediný den bez nich. Po mnoha letech těch nejrůznějších diet jsem konečně našla cestu ke zdraví. Po velmi krátké době konzumace těchto zelených nápojů jsem na sobě začala pociťovat změny. Mé zažívání se upravilo, zlepšil se mi metabolismus, bez námahy jsem shodila nadbytečná kila, moje pleť je poprvé v životě čistá a zářivá, mám energie na rozdávání, mám jasnější mysl a tak bych mohla s výčtem pokračovat dál a dál.

Proto Vás nabádám, abyste dali zeleným smoothies šanci a změnili svůj život k lepšímu. Doufám, že Vám tyto stránky ve Vaší cestě za zdravím budou nápomocné. Přeji Vám příjemné čtení a dobrou chuť.

Můj příběh