Zelená smoothies pro děti

Odmítají Vaše děti jíst ovoce a zeleninu? Ušklíbají se, když na svém talíři vidí špenát, růžičkovou kapustu nebo brokolici? Nutíte je zůstat u stolu, dokud všechno nesní, ale pak to nakonec stejně vzdáte?

Mám pro Vás výborné zprávy. Už NIKDY nebudete muset přemlouvat Vaše dítě ke konzumaci zeleniny. A proč? Protože si o ni bude samo říkat. Že to nemůže být pravda? Věřte mi, viděla jsem to na vlastní oči a pravda to je.

 

 Co je tedy tím zázrakem, který tolik usnadní práci rodičům na celém světě? Odpovědí jsou zas a znovu naše zázračná ZELENÁ SMOOTHIES. Jsou zkrátka nepřekonatelná a brzy se stanou i nejlepším přítelem Vašich dětí.

Zelená smoothies oplývají tak lahodnou chutí, že je téměř nemožné je nemilovat. A to platí i v případě dětí.

Zkuste jim jako zdravou svačinku nabídnout tento zelený nápoj a už se nikdy nebudete muset strachovat o jejich optimální výživu. Můžete si vybrat z mnohých receptů, které naleznete na těchto stránkách nebo v elektronické knize.

Doporučuji začít naším oblíbeným „smoothiem pro děti“. Tento recept byl vytvořen tak, aby obsahoval vše, co naši nejmenší v době růstu potřebují. Vitamíny, minerály, zdravé tuky a velké množství enzymů, které působí doslova jako infuze života.

Zářivě zelená barva je pro děti velice přitažlivá, ale pokud byste se i přesto obávali, že by možná zrovna Vaše dítě nic zeleného nevypilo, můžete ho lehce ošálit. A jak? Zeleným smoothiem v převleku. Stačí do smoothie přidat pár jahod, borůvek, malin a barva nápoje se rázem změní. Zde se fantazii meze nekladou.

Řešíte, co připravit Vašemu dítěti do školy na svačinu? Rohlík? Jogurt? Sušenky? Jablko?(které se stejně vždy vrátí v neporušeném stavu)

Co takhle pro jednou udělat změnu a namixovat mu do krabičky datle, sušené jahody a pár ořechů, do jeho oblíbené nádoby nalít zelené smoothie a do sáčku připravit celozrnný sendvič. A rázem je dokonale vyvážená svačina hotová. Věřte mi, že se Vaše dítě bude olizovat až za ušima a vy budete moci být v klidu, protože budete vědět, že dostává to nejlepší.

Je načase začít žít zdravě a to neplatí jen pro nás, ale i pro naše děti. Jak přece staré přísloví říká, co se v mládí naučíš……..


Přidejte komentář

Příspěvek zatím nikdo nekomentoval.