A Bůh řekl...

Bůh řekl: Hle, dal jsem Vám všechny byliny vydávající semeno na celém povrchu země i každý strom, na němž je ovoce vydávající semeno. To Vám bude za pokrm.

Nejsem věřící, i když samozřejmě na nějakou vyšší sílu věřím. Možná je to i Bůh.

Ve Starém zákoně stojí věta: Hle, dal jsem Vám všechny byliny vydávající semeno na celém povrchu země i každý strom, na němž je ovoce vydávající semeno. To Vám bude za pokrm. Je to tam černé na bílé. Tisíciletí stará kniha plná moudrosti. A možná právě tato věta je nejmoudřejší ze všech.

Všichni lidé na planetě Zemi chtějí být zdraví a prožívat život naplno. Jednoduše však není možné těšit se plnohodnotnému zdraví, když neustále porušujeme zákony přírody.

Tělo se řídí podle jednoduché rovnice:

ZDRAVÁ STRAVA, ČISTÁ VODA = ZDRAVÉ TĚLO

ŠPATNÁ STRAVA………………….= NEMOCNÉ TĚLO

Můžete namítnout, že existují i lidé, kteří celý život kouří, pijí a jedí nezdravě, a i přesto se dožívají vysokého věku. To jsou však výjimky, výjimky, které potvrzují pravidlo.

Celosvětové zdraví upadá a to i přesto výbornou zdravotnickou péči. Co tedy s tím? Co dělat? Odpověď je jasná. Zdravé neznečištěné přírodní potraviny a čistá voda. Jednoduché pravidlo, které se těžko dodržuje.

Žijeme ve zrychlené době. Všechno chceme mít hned a to platí i pro zdraví. Tak to však bohužel nefunguje. Zdraví si musíme dlouhodobě zasloužit.

Jak stojí ve Starém zákoně, naší základní potravou je ovoce a byliny. Bylinami jsou myšlené i zelené listy, tudíž zelená listová zelenina. To je potrava, která nám zajistí dlouhý, zdravý a šťastný život.

Buďme ke svému tělu laskaví, je to náš nejcennější chrám. Je to místo, kde musíme žít. Milujme naše tělo a dávejme mu jen to nejlepší. Zaslouží si to. Zahrňme ho šťavnatým ovocem, křupavou zeleninou, lahodnými ořechy a sytými semínky. To je potrava určená člověku.

Zásady zdravého života:

  • Čistá voda
  • Zdravá přírodní strava
  • Čistý vzduch
  • Pohyb

Přidejte komentář

Příspěvek zatím nikdo nekomentoval.